Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Reportáže

Nový blok - dvojklikom tu, zahájite úpravu bloku...

BlizzCon 2013

Dni 8.11. a 9.11. patrili Blizzardu a jeho BlizzConu. Tento rok nám dokázali aj to,že World of Warcraft stále žije a pripravujú preňho datadisk Warlords of Draenor. Mimochodom,koľko by ste tipovali,že má WoWko pravidelných hráčov? Je ich stále cez 7,6 milióna! A keďže Blizzard chce svoju "kravu dojiť" čo najdlhšie,chce prilákať aj nových hráčov. A to predovšetkým novým vzhľadom hratelných postáv,možnosťou levelovania až na LVL 90 a množstvo ďaľších featuriek.

Hneď potom Blizzard predstavil svoju MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) hru Heroes of the Storm,ktorá sa mala volať Blizzard All-Stars.Tento názov by kľudne mohla niesť,pretože v hre natrafíte na všetky hviezdy Blizzardu! Či už je to Tyrael,Diablo,Jim Raynor,alebo Demon Hunter,všetkých ich spoznáte aj v tejto chystanej MOBA hre.V HotS (Heroes of the Storm) budete robiť to,na čo ste zvyknutý z LoLka alebo Doty.Budete rozdelený do dvoch tímov a budete mať za úlohu vyvraždiť protivníkov z druhého tímu.Okrem tohoto,však príde aj na iné úlohy ako napr. scénare,alebo rozdelenie hry na niekoľko častí.Ďaľšou novinkou,tento krát nemilou,je odloženie otvorenej bety Heartstonu na december.Blizzard to vylepšil aspoň informáciou,že po vydaní na PC príde Heartstone aj na Android a iOS.

Potom ako toto všetko ohlásili,sa začalo hovoriť o Diablu,ktorý sa,ako iste viete, dočká datadisku Reaper of Souls.
Ten prinesie zbrusu nový adventúrny režim v ktorom dostanete obrovskú slobodu a samozrejme,neaké tie predmety.

Na druhý deň sa konali turnaje v Starcraft II a Heartstone.V Starcrafte Európania vybuchli a všetko povyhrávali Kórejci.
No a Heartstone turnaj bol iba exhibičný a zúčastnili sa ho ôsmi vybraný hráči.V dramatickom turnaji tu napokon vyhral američan Artosis,ktorý taktiež hrá aj Starcraft II za Team Liquid.
Ako ďaľší chod,nám Blizzard predstavil chystaný film na motívy World of Warcraft.Ten bude točiť režisér Duncan Jones a na filme sa budú podieľať nie len vývojári z Blizzardu,ale aj ľudia okolo filmov ako sú Star Wars,Avatar,Avengers,alebo Batman.Neviem ako vy,ale ja som spokojný a čakám na budúci december,kedy by mal film vtrhnúť do kín.

#Romando
 

 

TOPlist
aktualizované: 14.02.2015 16:59:17